ORIN PMS Premenstrual syndrome

Množstevná zľava
18 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.07.2024
Možnosti doručenia

Predmenštruačný syndróm počas života potrápi až 75% žien. Predmenštruačné bolesti, bolesti hlavy, výkyvy nálad alebo únava sú príznaky PMS, s ktorými si sa možno stretla aj ty. Spôsobuje ich pokles estrogénu a chýbajúce vitamíny. ORIN PMS obsahuje vitamíny a minerály, ktoré potláčajú tieto príznaky a prinášajú pocit úľavy. Zvládni obdobie pred menštruáciou s ľahkosťou vďaka ORIN PMS.

Detailné informácie

Podrobný popis

Transparentné kapsuly obsahujú:

Vápnik z morskej riasy
Vápnik prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a k normálnemu fungovaniu svalov. Vápnik má pozitívny vplyv na náladu. Potvrdila to aj štúdia z roku 2014 na 66 ženách trpiacich príznakmi PMS. Jedna skupina žien užívala placebo a druhá 500 mg vápnika denne. Ukázalo sa, že u žien užívajúcich účinnú látku sa po dvoch menštruačných cykloch znížili úzkosti, depresie a emocionálne výkyvy. Taktiež skupina užívajúca vápnik zaznamenala výrazný pokles v zadržiavaní vody v organizme. Nedostatok vápnika v organizme tiež spôsobuje predmenštruačné kŕče a bolestivú menštruáciu.

Vitamín D
Vitamín D poznáš aj ako vitamín zo slnka. Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, a tiež k normálnej hladine vápnika v krvi. Štúdia na 897 dospievajúcich ženách trpiacich PMS a bolestivou menštruáciou, zistila, že sa u nich znížili príznaky PMS ako sú bolesti chrbta, výkyvy nálad a bolestivá menštruácia.

Vitamín K2
Tento vitamín sa zvyčajne používa v kombinácií s vitamínom D, pretože znásobuje jeho účinky. Vitamín K2 pomáha, aby sa vápnik dostal do organizmu na správne miesto.

Ružové kapsuly obsahujú:

Horčík
Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov a správnemu fungovaniu psychiky. Štúdia na ženách trpiacich pms syndrómom zistila, že horčík znížil predmenštruačné bolesti, zlepšili sa tiež ich symptómy  spôsobujúce zmeny nálad. Na rozdiel od vitamínu D horčík znižuje vstrebateľnosť vápnika pri súčasnom užívaní. Preto sú tieto dve látky od seba oddelené v dvoch druhoch kapsúl.

Iná štúdia skúmala účinky horčíka na ľuďoch trpiacich nespavosťou. Ukázalo sa, že užívanie horčíka zlepšuje kvalitu spánku, preto je dobré užívať ho večer.  

Vitamín B6
Vitamín B6 prispieva k správnej funkcii psychiky, správnej tvorbe červených krviniek a zníženiu vyčerpania a únavy. Štúdia na 68 anglických ženách s príznakmi PMS v priebehu troch mesiacov zistila, že vitamín B6 znížil príznaky podráždenosti, únavy a depresie až o 69% v porovnaní so ženami užívajúcimi placebo. Vitamín B6 tiež podporuje vstrebávanie horčíka.

Vitamín B2
Riboflavín tiež prispieva k zníženiu PMS syndrómu. Preukázala to aj štúdia skúmajúca stravovanie žien a užívanie riboflavínu vo strave. U žien užívajúcich vysoké množstvo vitamínu B2 bolo o 35% nižšie riziko vzniku PMS ako u žien užívajúcich len malé množstvo tohto vitamínu.

Dodatočné parametre

Kategória: Ženské doplnky
Vhodný pre: Ženy
Príchuť: Bez príchute
Forma: Kapsule
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
N Avatar autora | 24.01.2024
Skúšam zatiaľ prvé balenie ale už teraz viem, že si ich znovu objednám. Minimálne preto, že sa mi zmiernili návali a predmenštruačné kŕče.
5
M Avatar autora | 30.11.2023
Tieto tablety môžem len odporučiť. Hormonálne výkyvy sa zniernili, náladovosť som vôbec nepociťovala. Všetko čo ponúkajú tieto tablety, všetko splňajú. Tablety sú trocha väčšie na klasické prehltanie a mne osobne trocha vadila taká pachuť. No keď som si našla spôsob užitia ktorý mi vyhovoval, bolo všetko v poriadku. Za mňa môžem odporučiť všetkými desiatimi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: