QUEEN Collagen Baby

37 €
Skladom
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
16.07.2024
Možnosti doručenia

Chceš sa cítiť zdravá a krásna aj počas tehotenstva a dojčenia? Queen Baby je kolagén pre tehotné a dojčiace ženy, ktorý obsahuje vitamíny a minerály prospešné pre mamičku aj pre dieťa. Toto zloženie redukuje nadmerné vypadávanie vlasov po pôrode, zvyšuje energiu, posilňuje kĺby, pomáha pri zápche a zlepšuje kvalitu nechtov a vlasov. Dopraj si výživu počas tehotenstva aj po ňom s kolagénom z rady Queen.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Unikátne zloženie vhodné pre teba aj tvoje dieťatko

Bioaktívne kolagénové peptidy typ 1 a 3
Až 2500 mg kolagénu v dennej dávke sa postará o tvoje vlasy, nechty a pleť. Kolagén je základnou hmotou chrupaviek, takže sa postará aj o tvoje kĺby. Práve tie sú v období tehotenstva a dojčenia viac zaťažované a vyžadujú si oveľa väčšiu pozornosť ako inokedy. Pokiaľ ho v tele nemáš dostatok, skôr či neskôr sa to prejaví.

Vláknina z klastrovej fazule
So zápchou a nadúvaním počas tehotenstva sa stretne asi každá žena. Súvisí to s nadmernou tvorbou a hromadením plynov v čreve. Queen Baby obsahuje vlákninu z klastrovej fazule, ktorá je rozpustná vo vode a má vynikajúce účinky na ženské črevá. Preukázala to aj štúdia  trvajúca 15 dní na ženách, ktoré mali problém s vyprázdňovaním. Počas dojčenia zas črevá dokážu vytrápiť bábätko. Vláknina z klastrovej fazule je priam hnacou silou pre tvoje črevá aj pre črevá tvojho bábätka.

Horčík
Horčík počas tehotenstva je mimoriadne potrebný nie len pre mamičku, ale aj pre zdravý vývin plodu. Užívaním horčíka počas celého tehotenstva predídeš kŕčom, nadmernej únave, výkyvom nálad či nevoľnostiam. Horčík tiež pomáha dieťatku budovať pevné kosti. Ocenia ho aj ženy, ktoré majú počas prvých mesiacov s dieťatkom deficit spánku.

Extrakt z plodov Malpígie holej
Malpígia holá je tiež známa ako acerola. Ide o veľmi silný zdroj vitamínu C, ktorý je oveľa viac vstrebateľný než akýkoľvek iný syntetický vitamín C. Céčko je základom všetkých mojich kolagénov, pretože telo bez neho nedokáže kolagén vstrebať. Vitamín C taktiež podporuje vstrebávanie železa, ktoré je ďalšou zložkou Queen Baby.

Kyselina listová
Určite si už počula o dôležitosti užívania kyseliny listovej pred otehotnením. Inak tomu nie je ani počas tehotenstva. Nedostatkom kyseliny listovej trpí až 60% tehotných žien. Okrem toho, že kyselina listová podporuje plodnosť, prispieva ku zdravému vývinu plodu. Pomáha predchádzať vzniku vrodených vývojových porúch bábätka. V opakovaných klinických štúdiách bolo dokázané, že narodenie dieťaťa s rázštepom chrbtice sa znížilo až o 70% a to v prípade, že ženy počas tehotenstva a pred ním užívali kyselinu listovú.

Jód 
Jód  patrí medzi najdôležitejšie minerály počas tehotenstva. Ovplyvňuje činnosť a fungovanie štítnej zľazy. Keďže štítna žľaza počas tehotenstva pracuje na plné obrátky, jód pôsobí ako palivo pre správnu produkciu hormónov. Dôležitý je aj pre štítnu zľazu plodu, ktorému sa začína vyvíjať od 12. týždňa tehotenstva. Jeho nedostatok môže spôsobovať poškodenie mozgu, pokles inteligencie dieťaťa, poruchy vývoja kostry či nízku pôrodnú hmotnosť. Výskum Jamesa Haddowa z amerického Mainu ukázal, že aj malé poruchy štítnej žľazy, spojené s prísunom jódu počas gravidity, môžu viesť ku zníženej inteligencii dieťaťa.

Ostatné zložky

Železo
Železo má na starosti krvotvorbu v tele. Tehotné ženy ho potrebujú omnoho viac práve kvôli vývoju plodu a zvýšenej spotrebe. Telo matky potrebuje produkovať viac krvi, aby mohlo zásobiť krvou a kyslíkom aj plod. Jeho nedostatok môže budúcej mamičke spôsobiť bolesť hlavy, únavu, chudokrvnosť a v extrémnych prípadoch aj predčasný pôrod.

Vitamín B1
Tento vitamín je dôležitý pre vývin detského mozgu. Podporuje tiež  energetický metabolizmus a kvalitu nervového systému.

Vitamín B2
Podporuje zdravý rast bábätka. Je dôležitý pri tvorbe hemoglobínu  a prispieva k ochrane pokožky. Vitamín B2 tiež pomáha pri správnom vstrebávaní kyseliny listovej.

Vitamín D3
Vitamín D3 zohráva dôležitú úlohu pred plánovaným tehotenstvom ako aj v jeho prvom trimestri. Podporuje správny rast kostí u plodu a pomáha pri budovaní imunitného systému dieťaťa.

Vitamín B12
Tento vitamín podporuje kognitívne funkcie a pamäť. Taktiež prispieva k zdravému vývoju nervového systému dieťaťa.

Dodatočné parametre

Kategória: QUEEN by Plačková
Vhodný pre: Ženy
Podľa zamerania: Tehotné & dojčiace
Príchuť: Ochutené, Čerešňa
Forma: Prášok
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
L Avatar autora | 11.07.2024
Veľká spokojnosť :)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: