ORIN ELASTIC Joint capsules

37 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.07.2024
Možnosti doručenia

ORIN ELASTIC je kolagén na kĺby v kapsulách, ktorý redukuje bolesť kĺbov o 16% už za 5 dní, čo potvrdzujú klinické štúdie. Obsahuje látku, ktorá je zdrojom kolagénu, kyseliny hyalurónovej, elastínu a ďalších zložiek. Je vhodná na použitie do kapsúl, pretože účinkuje už pri dávke 300mg/deň. Tento komplex sme doplnili o vitamíny C, D a K2. Ochutené kolagény nie sú pre teba? Stav na ORIN ELASTIC v kapsulách. Tento produkt si v minulosti poznal/a ako VIAFLEX.

Detailné informácie

Podrobný popis

ORIN  ELASTIC je účinný vďaka:

Ovometu® - kolagénu z membrán vaječných škrupín

Ide o špeciálnu formu kolagénu z membrán vaječných škrupín, ktorá je vhodná do kapsúl. Membrány z vaječných škrupín obsahujú stovky molekúl, ktoré  pôsobia synergicky a každá zosilňuje účinok tej druhej, čím vytvárajú pre telo ešte silnejší účinok. Ovomet® je zdrojom nie len kolagénu, ale aj kyseliny hyalurónovej, ktorá pôsobí na kĺby ako tlmič nárazov, elastínu, ktorý dodáva chrupavkám pružnosť a elasticitu, ale aj glukozamínu a chondroitínu.

Viac ako 20 klinických štúdií potvrdilo účinnosť Ovometu® za veľmi krátky čas. Už za 5 dní sa u testovaných, ktorí užívali 300 mg účinnej látky, prejavilo zníženie bolesti kĺbov o 16% v porovnaní  s testovanými, ktorí užívali placebo. Po 30 dňoch pocítili testovaní užívajúci Ovomet® úľavu od bolesti kĺbov až o 47%.

 
Zníženie bolesti kĺbov pri užívaní  300 mg Ovometu® denne vs. pri užívaní placeba
Ďalšia štúdia zase testovala účinky 300 mg Ovometu® na bežných užívateľoch po dobu 50 dní. U testovaných prejavilo zníženie bolesti kĺbov o 49%, zníženie stuhnutosti svalov o 43% a zníženie dysfunkčnosti o 39%.
 
Zníženie bolesti, stuhnutosti a dysfunkčnosti v priebehu 50 dní pri užívaní  300 mg Ovometu®

Extaktu z Plodov Camu Camu
Ide o super potravinu a veľmi silný zdroj vitamínu C. Obsahuje ho až 60x viac ako pomaranč. Vitamín C okrem správnej vstrebateľnosti kolagénu posilňuje imunitný systém a má antioxidačné účinky. Táto superpotravina sa tiež využíva pri zápaloch pokožky a chráni ju pred oxidačným stresom.

Kombinácii vitamínu K2 a D3
Táto kombinácia vitamínov vo vyváženom pomere  zabezpečuje  správnu zrážanlivosť krvi, pomáha udržiavať zdravé kosti a optimalizuje hladinu vápnika v krvi.

Vitamín D3 je vhodné dopĺňať celoročne, no najmä počas zimných mesiacov,  kedy naše telo pravidelne nevystavujeme slnku. Vďaka vitamínu K2 zas smeruje vápnik priamo do kostí, kde je potrebný a neukladá sa v cievach a tkanivách.

Dodatočné parametre

Kategória: Kĺbová výživa s kolagénom
Vhodný pre: Seniorov, Aktívnych športovcov, Fitness, Mužov, Ženy
Podľa zamerania: Kĺby, šľachy, kosti
Príchuť: Bez príchute
Forma: Kapsule

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: