ORIN ELASTIC Sport complex

Množstevná zľava
47 €
Skladom
Príchuť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
22.07.2024
Možnosti doručenia

ORIN ELASTIC SPORT je kĺbová výživa s kolagénom pre športovcov až na dva mesiace. Znižuje bolesť kĺbov a svalov, podporuje rast svalovej hmoty, zvyšuje športový výkon a regeneruje svaly. Obsahuje protizápalové zložky a BCAA aminokyseliny. Toto nie je kĺbová výživa pre kone, ale pre aktívnych športovcov, kulturistov, bežcov a turistov. Je pre teba vhodný aj keď manuálne pracuješ a zaťažuješ kĺby. Tento produkt si v minulosti poznal/a ako VIAELASTIC SPORT.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydrolyzovaný kolagén s vitamínom C
Kolagén je základnou hmotou chrupaviek, vekom však jeho množstvo v tele klesá, preto je dôležité ho dopĺňať z externých zdrojov. Nedostatok kolagénu v tele spôsobuje bolesti kĺbov, rýchle opotrebovanie chrupavky a bolesť pri pohybe. Aby sa kolagén v tele vstrebal je dôležité užívať ho spolu s vitamínom C. Preto ORIN ELASTIC SPORT obsahuje hydrolyzovaný kolagén spolu s vitamínom C.

Podpora elasticity a zdravia kĺbov
ORIN ELASTIC SPORT obsahuje chondroitín sulfát, glukozamín sulfát a MSM, ktoré sú nevyhnutné pre každého športovca.

Chondroitín sulfát je spolu s kolagénom základnou zložkou chrupavky, ktorá jej dodáva elasticitu a udržiava štruktúru. Znižuje zápal kĺbov a podporuje ich mazanie.

Glukozamín sulfát tiež tvorí základ chrupavky a prirodzene sa vyskytuje v ľudskom tele. Je dôležitý pre zdravie kĺbov a chrupaviek. Podporuje mazanie kĺbov, znižuje trenie medzi kosťou a chrupavkou, čím ju chráni pred opotrebovaním.

BCAA aminokyseliny potrebné pre športovcov
Aminokyseliny sú súčasťou bielkovín, preto sú dôležitou zložkou výživy pre všetkých aktívnych ľudí. Aminokyseliny je vhodné prijímať formou nápoja, nakoľko sa okamžite dostávajú do krvného obehu.

BCAA aminokyseliny:

  • Pomáhajú zvýšiť energiu, čo je dôležité najmä pri tréningoch aj s vyššou intenzitou.
  • Regulujú a zlepšujú syntézu proteínov. To znamená, že pomáhajú pri raste svalovej hmoty.
  • Pomáhajú športovcom spaľovať viac telesného tuku – najmä v oblasti brucha.
  • Ich dopĺňaním po tréningu sa zlepšuje syntéza proteínov, čo predstavuje rýchlu regeneráciu  svalov.

Podpora imunity a trávenia
Až 80% imunitného systému sa nachádza v črevách. Preto aby tvoja imunita a telo fungovali, je potrebné začať práve od čriev. ORIN ELASTIC SPORT obsahuje jednu z najkvalitnejších druhov vláknin – akáciovú, ktorá sa na rozdiel od iných druhov vláknin rozpúšťa 24-48 hodín a prechádza celým tráviacim traktom. Len silná imunita je kľúčom k zdravému telu.

Dodatočné parametre

Kategória: Kĺbová výživa s kolagénom
Vhodný pre: Aktívnych športovcov, Kone
Podľa zamerania: Kĺby, šľachy, kosti
Príchuť: Ochutené, Pomaranč
Forma: Prášok
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
V Avatar autora | 12.07.2024
Skvelý produkt
5
A Avatar autora | 27.06.2024
ORIN ELASTIC SPORT je skutočne výnimočný produkt, ktorý vyniká svojou komplexnosťou a účinnosťou. Ako športovec, ktorý pravidelne zaťažuje svoje kĺby a svaly, som hľadal niečo, čo by mi poskytlo potrebnú podporu a regeneráciu. ORIN ELASTIC SPORT túto úlohu splnil nad moje očakávania. Jedným z hlavných benefitov tohto produktu je jeho zloženie, ktoré obsahuje kolagén a BCAA aminokyseliny. Kolagén je základnou zložkou pre zdravie kĺbov, čo som pocítil už po niekoľkých týždňoch užívania. Znížila sa bolesť v kĺboch a svaloch, čo mi umožnilo intenzívnejšie trénovať bez nepríjemných následkov. Ďalším veľkým plusom sú protizápalové zložky, ktoré pomáhajú zmierniť zápaly a urýchliť regeneráciu svalov po náročných tréningoch. Vďaka tomu sa môžem rýchlejšie vrátiť k svojmu cvičeniu a neustále zlepšovať svoj výkon. ORIN ELASTIC SPORT nie je len pre vrcholových športovcov, ale aj pre bežcov, turistov a dokonca aj pre ľudí, ktorí manuálne pracujú a zaťažujú svoje kĺby. Tento produkt poskytuje potrebnú výživu a podporu pre každodenné aktivity, čím zvyšuje celkovú kvalitu života. Dôležité je tiež spomenúť, že tento produkt nie je určený pre zvieratá, ale je špeciálne vyvinutý pre aktívnych ľudí. Predtým známy ako VIAELASTIC SPORT, teraz ORIN ELASTIC SPORT pokračuje vo svojej tradícii kvality a efektívnosti. S čistým svedomím môžem tento produkt odporučiť každému, kto hľadá spoľahlivú a účinnú výživu pre svoje kĺby a svaly. Jeho účinky sú skutočne pozoruhodné a jeho zloženie je prispôsobené potrebám aktívnych ľudí.
5
Š Avatar autora | 03.06.2024
Je to výborný produkt a keďže behám užívam ho pravidelne a cítim sa lepšie aj telo lepšie regeneruje a nič ma nebolí. Akurát ma mrzí, že ste zmenili dizajn produktov ten starý bol oveľa oveľa krajší a to platí pre všetky produkty.....

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: