(A34) 3x ORIN IMUNKO Kids Immunity

60 € –5 %
3 imunko
60 € –5 % 57 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.07.2024
Možnosti doručenia

Kamaráti aj vy sa radi zabávate, kreslíte si, lúštite hádanky a hráte pexeso? V trojbalení IMUNKA na vás čaká čarovná omaľovánka, s ktorou sa nie len zabavíte, ale sa aj niečo nové naučíte. Vďaka trojbaleniu si zaistíte zdravú a chutnú ochranu imunity pre detičky až na tri mesiace. Staňte sa aj vy mojimi kamarátmi, ktorých už žiadna chrípka neskolí.

Balenie obsahuje:

  • 3x ORIN IMUNKO podľa vlastného výberu
  • 1x zábavná omaľovánka s pexesom
  • zvýhodnenú cenu

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka týmto zložkám ORIN IMUNKO funguje:

Akáciová vláknina
Ide o jeden z najkvalitnejších druhov vláknin. Na rozdiel od iných druhov sa uvoľňuje po dobu 24-48 hodín v celej dĺžke čreva. Iné druhy vláknin sa udržia len v prvej tretie a uvoľňujú sa maximálne 6 hodín, čím sa oslabuje ich efekt. Akáciová vláknina pozitívne vplýva na detské črevá, v ktorých sa nachádza až 80% imunity.

HMO látky materského mlieka
Alebo aj oligosacharidy materského mlieka podporujú imunitné funkcie, pomáhajú pri rozvoji mozgu a kognitívnych funkcií a vyživujú prospešnú črevnú mikroflóru  detičiek. Potvrdzujú to aj klinické štúdie.

Vláknina zo Smrekovca západného
Aby bol účinok vlákniny pre detské črevá čo najefektívnejší, pridali sme aj vlákninu zo Smrekovca západného, ktorá pozitívne vplýva na dýchacie cesty, chráni proti infekciám a bežnému nachladnutiu, čo preukázala aj klinická štúdia.  

Beta 1,3/1,6 Glukán
Funkčnosť imunitného systému môže byť narušená vplyvom rôznych vírusov či baktérií. Ak imunitný systém nefunguje správne, nie je schopný ochrániť organizmus pred patogénmi. Výsledkom čoho vzniká napríklad chrípka či prechladnutie. Beta 1,3/1,6 Glukán je schopný aktivovať imunitný systém, optimalizovať jeho funkcie a brániť telo pred infekciami.

Výťažok z plodov Malpígie holej
Ide o silný zdroj prírodného vitamínu C, ktorý je oveľa viac vstrebateľný ako iné syntetické druhy. Vitamín C podporuje imunitu, znižuje Všetky detičky, ktoré chcú byť zdravé dobre vedia, že vitamín C podporuje ich imunitu. Okrem toho vitamín C pomáha znižovať únavu a podporuje správne fungovanie nervového systému.

Extrakt z plodov rakytníka
Tento extrakt obsahuje až 10x viac vitamínu C ako pomaranč. Vďaka tomu podporuje fungovanie imunity detí.

Horčík a zinok
Tieto dva minerály prispievajú k udržaniu zdravých kostí, zdravých nechtov a zubov.

Dodatočné parametre

Kategória: Akciové sady iné
Vhodný pre: Deti
Príchuť: Ochutené, Jablko, Malina
Forma: Prášok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: