(A28) 3x ORIN SKINNY Collagen complex

117 € –5 %
skinny3
117 € –5 % 111 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.07.2024
Možnosti doručenia

Nevieš ako schudnúť? Dopraj si trojmesačnú kolagénovú kúru. ORIN SKINNY je kolagén na chudnutie, ktorého zloženie znižuje hladinu cukru v krvi, redukuje celulitídu a hmotnosť. Obsahuje kolagénové peptidy VERISOL®, ktoré majú pozitívne účinky na pleť, minimalizujú vrásky a podporujú rast vlasov a nechtov. Tento produkt si v minulosti poznala ako VIACOLLAGEN SKINNY.

Balenie obsahuje:

  • 3x ORIN SKINNY Collagen complex
  • Zvýhodnenú cenu
  • Poštovné v rámci SR zadarmo

Detailné informácie

Podrobný popis

Podpora chudnutia vďaka Fabenol® Max
Fabenol® Max  je extrakt z plodov Fazule obyčajnej, ktorý má vplyv na prebytočné sacharidy v našej strave. Ak konzumuješ potraviny s vysokým glykemickým indexom, podporuješ krátkodobý pocit plnosti, čo vedie k častejšiemu pocitu hladu a prejedaniu sa. Dlhodobé štúdie tiež ukázali, že konzumácia rafinovaných sacharidov v období piatich rokov vedie k zvýšeniu brušného tuku. Prebytočné sacharidy v strave sa premieňajú na tuky a ukladajú v tele.

Fabenol® Max znižuje hladinu cukru v krvi a zabraňuje neželanej alfa-amyláze, to znamená, že blokuje trávenie škrobu z potravy, čo vedie k optimálnemu rozloženiu tela, vďaka čomu sa zbavíš zväčšeného bruška a znížiš svoju hmotnosť.  

Redukcia celulitídy
Chceš vedieť ako sa zbaviť celulitídy? Kolagénové peptidy VERISOL®, pomáhajú redukovať pomarančovú kožu vďaka schopnosti obnovovať normálnu štruktúru dermy a podkožného tkaniva. Potvrdila to aj štúdiá, ktorá prebiehala na 105 ženách vo veku od 25 do 50 rokov pri dennej dávke 2,5 g. Prvé viditeľné výsledky boli zaznamenané už po troch mesiacoch, výrazné výsledky po šiestich mesiacoch.
 

Redukcia vrások
Kolagénové peptidy VERISOL® sú špeciálne vytvorené na kozmetické účely a pomáhajú redukovať vrásky, čo potvrdili viaceré štúdie.  Prvá štúdia na vzorke 69 žien vo veku od 35 do 55 rokov odhalila, že ženám sa výrazne zvýšila pružnosť pokožky už po prvých 4 týždňoch používania.

Druhá štúdia sa zase zamerala na ženy vo veku 45 až 65 rokov. Sto žien užívalo denne 2,5g  VERISOLU® počas 4 týždňov. Výsledky ukázali, že VERISOL® výrazne zredukoval vrásky a podporil tvorbu kolagénu v tele.

Zlepšenie kvality nechtov
Bioaktívne kolagénové peptidy VERISOL® pomáhajú zlepšiť rast a zdravie nechtov. Potvrdila to aj štúdia, ktorá preukázala pokles lámajúcich sa nechtov už po prvých dvoch mesiacoch. Po šiestich mesiacoch lámanie a štiepenie nechtov kleslo až o 42%.

Podpora imunity
ORIN SKINNY obsahuje až 500 mg extraktu z plodov aceroly, ktorá je prírodným zdrojom vitamínu C. Vitamín C  je potrebný pre rozpustnosť kolagénu v tele a prispieva k správnej tvorbe kolagénu. Podporuje tiež fungovanie imunitného systému.

Anti-aging účinky na pleť
ORIN SKINNY obsahuje kombináciu štyroch známych anti-aging zložiek. Patrí medzi ne:

  • Kyselina hyalurónová, ktorej výnimočnosť spočíva v schopnosti viazať na seba veľké množstvo vody, vďaka čomu môže vyplniť priestor medzi kolagénovými vláknami a pleť vypnúť.
  • Zinok, ktorý prispieva k udržaniu zdravej pokožky, vlasov a nechtov.
  • Vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, čo spôsobuje spomalenie starnutia.
  • Niacín, ktorý prispieva k udržaniu zdravej pokožky.

Dodatočné parametre

Kategória: Akciové balíčky kolagénov
Vhodný pre: Ženy
Podľa zamerania: Chudnutie
Príchuť: Ochutené, Čierna ríbezľa, Jahoda
Forma: Prášok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: