Dvojbalenie HAIR COCKTAIL Višňa

68 € –5 %
visna2
68 € –5 % 64 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.07.2024
Možnosti doručenia

Dopraj svojim vlasov komplexnú vlasovú kúru v podobe HAIR COCKTAILU na 8 týždňov. Počas tejto doby uvidíš zlepšenie na kvalite svojich vlasov, podporíš ich rýchlejší rast a dodáš im potrebnú výživu z vnútra v podobe 22 ingrediencií.

Balenie obsahuje:

  • 2x nový HAIR COCKTAIL – višňa
  • Darčekové balenie ZADARMO
  • Poštovné v rámci SR a ČR ZADARMO

Detailné informácie

Podrobný popis

„Som kaderník už viac ako 17 rokov, nie je to len moja práca, ale aj môj koníček a moja vášeň. Už na strednej škole som vedel, že mojim poslaním bude robiť ženám radosť z nových a zdravých vlasov. Milujem tie momenty, keď vidím v očiach svojich zákazníčok nadšenie z novej premeny a rovnako sa teším zo všetkých vašich pozitívnych správ, keď mi píšete, ako vám môj HAIR COCKTAIL zmenil život a vrátil stratené sebavedomie. Zdravie vlasov sa začína práve v zdravej vlasovej pokožke, ktorú často zaťažujeme vlasovou kozmetikou, farbením či zlým dosušením, čo vedie k vytvoreniu bakteriálneho prostredia. Preto sme nový HAIR COCKTAIL obohatili o zložky s protizápalovým a antibakteriálnym účinkom, čo z neho robí komplexnú vlasovú výživu pre každý typ vlasov." - Jirko Blatný, profesionálny kaderník

Kľúčové zložky

Hydrolyzovaný keratín
Keratín je stavebný prvok vlasov, ktorý tvorí štruktúru vlasov. Ovplyvňuje kvalitu, rast a vzhľad vlasov. Dostatok keratínu chráni vlasy pred vonkajšími vplyvmi ako sú vysoké teploty či mráz alebo horúci vzduch z fénu. Užívanie keratínu oceníš aj v prípade, že máš kučeravé a krepovité vlasy. Vlasy sa vďaka nemu ľahšie upravujú a majú rovnejší vzhľad.

Extrakt z koreňa Pŕhľavy dvojdomej
Výskumy žihľavy preukázali, jej protizápalové a antibakteriálne účinky na vlasovú pokožku, preto nesmie chýbať v mojom novom HAIR COCKTAILI. Medzi časté vlasové problémy patrí folikulitída. Ide o zápal vlasových folikul spôsobujúci bolesť, svrbenie, pľuzgiere a už v ranných štádiách aj nadmerné vypadávanie vlasov, ktoré dokáže prerásť do zápalu a natrvalo zničiť vlasové folikuly.

Žihľava vďaka svojim antibakteriálnym schopnostiam pôsobí proti premnoženým baktériám, ktoré spôsobujú folikulitídu. Potvrdil to aj výskum dr. Motamediho z roku 2014, ktorý ukázal, že žihľava dvojdomá účinne tlmí premnoženie baktérie Staphylococcus aureus spôsobujúcej vlasovú folikulitídu.

Extrakt z Prasličky roľnej
Ide o bylinu, ktorá je veľmi obľúbená vďaka svojim účinkom na vlasy. Praslička roľná pôsobí ako výživa na vlasy, ktorá zmierňuje nadmerné vypadávanie vlasov a urýchľuje ich rast. Extrakt z prasličky obsahuje veľké množstvo kremíka a antioxidantov. Ženy a muži, ktorí sa zúčastnili štúdie zaznamenali hustejšie vlasy vďaka užívaniu prasličky. 

MSM
MSM alebo aj minerál krásy či o organická síra,  má protizápalové účinky. Oceníš ho v prípade, že trpíš  zápalovými ochoreniami pokožky hlavy. MSM tiež podporuje zdravý rast vlasov a pomáha tvorbu vytvárať keratín v tele. 

Astaxantín
Ide o elixír mladosti, ktorí si obľúbili mnohé americké celebrity. Astaxantín je jeden z najsilnejších antioxidantov z rodu karotenoidov (prírodných farbív). Pochádza z riasy, ktorou sa živí napríklad aj divoký losos. Astaxantín je charakteristický aj vďaka silnému ružovému pigmentu, čo vysvetľuje sfarbenie lososa do ružova. Viaceré štúdie ukázali, že užívanie astaxantínu zlepšuje vlhkosť pokožky, rast vlasov a zlepšuje príznaky plešatenia u ľudí s androgénnou alopéciou. O skvelých účinkoch astaxantínu sú už roky presvedčené aj svetové ikony ako Madona či Heidi Klum.

Extrakt z listov Bambusu obyčajného
Bambucký extrakt pochádza z afrického stromu Shea, ktorý je zdrojom prospešných mastných kyselín. Okrem toho, že funguje ako podpora rastu vlasov, prispieva tiež k hĺbkovej hydratácii pokožky hlavy a vlasov. Bambucký extrakt je vhodný najmä pre ľudí, ktorí majú zmiešaný typ vlasov (mastné pri korienkoch a suché na končekoch), ktorí trápi väčšinu ľudí. Preto nesmie chýbať v mojom HAIR COCKTAILI.

Železo
Jeho nedostatok v ženskom tele spôsobuje  nadmerné vypadávanie vlasov.

Kyselina hyalurónová
Vďaka svojej schopnosti udržiavať vlhké prostredie má významnú úlohu v profesionálnej vlasovej kozmetike. Práve vďaka tejto vlastnosti sa využíva na hydratáciu pokožky vlasov. Taktiež pomáha vlasom, ktoré majú tendenciu štiepiť sa.

Meď
Peptidy medi zvyšujú podkožné tukové bunky vo vlasovej časti, čím posilňujú pokožku a zvyšujú produkciu kolagénu a elastínu. Preventívne pôsobia proti odumieraniu vlasových folikúl, čo v praxi znamená, že vďaka medi podporíte rast vlasov. Meď tiež pôsobí protizápalovo, zlepšuje stav androgénnej alopécie a prispieva k pigmentácii vlasov, vďaka čomu zabrániš predčasnému šediveniu vlasov.

Biotín, selén a zinok
Tieto zložky prispievajú k udržaniu zdravých vlasov.

Komplex vitamínov B
B1, B2, B5 ( kyselina pantoténová), B6, a B9 (kyselina listová): Ženy často trpia hormonálnou nerovnováhou, čo sa môže prejaviť vo viacerých oblastiach ich života. Jednou z nich sú aj vlasy. V takomto prípade padajú, lámu sa, ich rast sa zastaví, v extrémnejších prípadoch to môže viesť až k plešateniu. Vitamíny B sú veľmi dôležité pri regulácií hormónov a posilnení imunity. HAIR COCKTAIL obsahuje komplex vitamínov B, ktoré riešia príčiny vypadávania vlasov a podporujú ich zdravý rast.

Zložky zodpovedajúce za kvalitu vlasov podporujúce imunitu

Akáciová vláknina
Až 80% imunity sa nachádza v črevách. Oslabená imunita sa dokáže prejaviť v rôznych oblastiach. Jednou z nich môžu byť práve vlasy. Akáciová vláknina patrí medzi najkvalitnejšie druhy, vďaka jej schopnosti uvoľňovať sa v celej dĺžke čreva po dobu až 48 hodín. Preto nesmie chýbať v HAIR COCKTAILI.

Extrakt v plodov Malpígie holej
Ide o veľmi silný zdroj vitamínu C. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, znižuje vyčerpanie a ochraňuje bunky pred oxidačným stresom. Vitamín C tiež zvyšuje vstrebateľnosť železa, ktoré sme pridali do HAIR COCKTAILU.

Citrusové bioflavonoidy
Citrusové bioflavonoidy podporujú imunitný systém a zdravie krvných ciev. Zlepšujú priepustnosť kapilárnych stien, ktoré sa vo veľkom počte nachádzajú vo vlasovej pokožke. Bioflavonoidy podporujú vyživovanie vlasovej pokožky a tiež lepšie vstrebávanie vitamínu C.

L- Cysteín vegan
Neesenciálna aminokyselina, ktorá je veľmi dôležitá pre tvorbu bielkovín.  L-cysteín má priamy vplyv na tvorbu keratínu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou našich vlasov a nechtov. Okrem iného pôsobí ako silný antioxidant.

L – glutamín
Je aminokyselina, ktorá podporuje funkcie a zdravie čriev. Jeho nedostatok môže mať za následok poruchy imunitného systému alebo trávenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balenia
Vhodný pre: Ženy
Podľa zamerania: Vlasy
Príchuť: Ochutené, Višňa
Forma: Prášok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: